O nás

Naše firma provádí veškeré malířské a natěračské práce. V oblasti realizace interiérů se pohybuje více než 10 let. Kromě malířských a natěračských prací, provádí naše firma též tapetování, montáž SDK a v neposlední řadě dekorativní nátěry jako jsou např. aplikace Florentských zemin, Benátského štuku a spoustu jiných.

Díky speciálním a jedinečným vlastnostem mohou stěny vašich bytů, vil a kanceláří získat jedinečnou a neopakovatelnou atmosféru. Kromě maleb a nátěrů nabízíme také poradu z architektem, který každému zákazníku poradí, jak sladit vše, tak aby jeho interiér splňoval veškeré nároky moderního designu.

Mimo maleb a nátěru kanceláří, bytů a rodinných domů, jsme schopni nabídnout i nátěry fasád či stříkání hal vysokotlakým zařízením atd. V případě zájmu zajistíme klientovi i hrubý úklid po malování. Protože naše firma spolupracuje s významnými distributory barev jako jsou např. TOLLENS atd., jsme schopni zákazníkovi nabídnout velkou škálu barev a materiálů. Naši pracovníci jsou v oboru maleb a nátěrů vyškoleni tak, aby dovedli zákazníkovi přímo při realizaci poradit a popsat průběh prací. Jejich práce je kvalitní a rychlá.Kontaktní informace

Vlastimil Hradský
Podstránská 1198/14
Brno-Slatina 627 00
Tel. +420 608 219 920
IČ: 277 31 758
DIČ: CZ27731758
vlastihrad@volny.cz
www.malby-brno.cz

COLORTOP s.r.o. - ekatalog.czMalířské práce, malíři (malby, nátěry) - ekatalog.cz

Kontaktní formulář